Zapoznaj się z naszą ofertą

Profesjonalny
sklep i serwis

Fricold to zespół ekspertów z ogromną wiedzą w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji.
 
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, oferujemy fachowe i profesjonalne doradztwo, pomagając wybrać rozwiązania idealnie dopasowane do Waszych potrzeb. Niezależnie od tego, czy planujecie instalację nowego systemu, czy szukacie porad dotyczących eksploatacji i serwisu istniejących urządzeń, jesteśmy tutaj, aby wspierać na każdym etapie.
 
W razie jakichkolwiek pytań, nie wahajcie się z nami kontaktować. Gwarantujemy, że udzielimy wyczerpujących i satysfakcjonujących odpowiedzi, które rozwieją wszelkie wątpliwości. Nasza wiedza i doświadczenie są do Waszej dyspozycji.
Zapraszamy do kontaktu!

Czym się wyróżniamy?

 
Wieloletnie doświadczenie
Własne grupy serwisowe
Dostęp do części oryginalnych i zamiennych
Kompleksowa obsługa w zakresie serwisu i sprzedaży

Potrzebujesz wykonać przegląd swojej klimatyzacji w domu lub firmie?

Pamiętaj że regularnie serwisowany sprzęt będzie działać długo i bezproblemowo zapewniając komfort w upalne dni. Nasi serwisanci każdy przegląd wykonują z jak największa starannością tak aby nie zaskoczyła Cię awaria Twojej klimatyzacji w jak mniej odpowiednim momencie. Skontaktuj się z nami i już dziś zaplanuj swój przegląd.

Najczęściej wybierane

Wkrótce nasz asortyment również dostępny online:)

Twoja klimatyzacja nie działa poprawnie? Wezwij serwis!

Wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu klimatyzacji zapewnia naszym fachowcom dokładne rozpoznanie problemu i profesjonalną naprawę Twojej klimatyzacji!